instant

Mūsų kokybė – Jūsų saugumas

Instant pradėjo savo verslą 1973 m. pavadinimu Vectur aliuminio pastoliai. Didžiausia verslo sritis buvo „Instant“ pastolių, „UpRight“ platformų ir „Hercules“ keltuvų pardavimas. 1985 metais įmonė pakeitė pavadinimą į Instant Norge AS.

„Instant“ šiandien yra sparčiai auganti įmonė, susidedanti iš kelių įmonių ir įsikūrusi 4 šalyse: Norvegijoje (Instant Norge AS), Lietuvoje (UAB „Instant Lietuva“, UAB „Instant Business Services“), Estijoje (Instant Eesti OÜ) ir Latvijoje (Instant Latvia SIA). ).

Viskas ko reikia aukštyje vienoje vietoje

Viena iš mūsų stiprybių – platus gaminių asortimentas: pastoliai, keltuvai, medžiagų krovimas, statybinės tvoros, stiklo keltuvai ir mokymai. Siūlome pilną „po pardavimo“ techninę priežiūrą, tokią kaip aptarnavimas, metinė patikra ir atsarginės dalys. Tai padeda mums pasiūlyti gerus sprendimus ir taupo kliento laiką. Esame vertinami už didelį dėmesį produktų kokybei ir galimybę pasiūlyti savo gaminius už priimtiną kainą. Dirbdami tiesiogiai su skirtingais gamintojais, užtikriname kokybišką ir greitą pristatymą savo klientams.

Patirtis ir žinios yra mūsų stiprybė

Platus gaminių pasirinkimas ir daugiau nei 40 metų rinkoje sukaupta patirtis leidžia patenkinti daugelio skirtingų klientų poreikius. Didžiuojamės turėdami pirmaujančias nuomos parduotuves, dideles viešąsias agentūras ir daugybę rangovų bei amatų verslų, kurie yra patenkinti ir lojalūs klientai. Mūsų klientai vertina mūsų asmeninį kontaktą, greitą pristatymą ir patikimumą. Mūsų patirtis ir žinios padėjo mums pasirinkti geriausius tiekėjus ir pasiūlyti aukštos kokybės sertifikuotus produktus už gerą kainos ir kokybės santykį.

Domina mūsų produktai ar paslaugos?

Siūlome platų produktų ir paslaugų asortimentą, kuris patenkina daugumą poreikių.

Norime būti prieinami savo klientams ir padėti savo patirtimi. Jei jums reikia daugiau informacijos, turite projektą ar klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis.    Susisiekite su mumis