Kodėl verta naudoti mobilius pastolius?

Kartais sulaukiame klausimų apie mobilius pastolius iš klientų, kurie svarsto, kaip juos palyginti su kitomis galimybėmis dirbti aukštyje. Todėl čia surinkome keletą svarbiausių mobilių pastolių naudojimo statybose ir techninės priežiūros darbuose privalumų:

  1. Lengvas aukščio reguliavimas: Mūsų mobilių pastolių rėmuose įrengtos pakopos (30 cm tarp pakopų), todėl darbo platformos aukštį galima lengvai reguliuoti pagal poreikį. Tai suteikia lankstumo dirbti skirtinguose aukščiuose be didelių papildomų pastangų.
  2. Mobilumas: Mobilieji pastoliai montuojami ant ratukų, todėl yra labai mobilūs. Tai palengvina pastolių judėjimą po statybvietę ar darbo zoną, jų nereikia išmontuoti. Taip sutaupoma brangaus laiko ir padidinamas efektyvumas. Tačiau svarbu pabrėžti, kad mobilių pastolių negalima judinti, kai ant jų yra žmonių.
  3. Didesnis našumas: Nebereikia pastolių montuoti / išmontuoti kelis kartus. Dėl savo paprastumo ir mobilumo šie pastoliai padeda darbuotojams greitai ir efektyviai pasiekti įvairias pastato vietas. Tai prisideda prie didesnio produktyvumo ir gali sutrumpinti užduočių atlikimo laiką.
  4. Sauga: Pastoliai suprojektuoti taip, kad saugumas būtų prioritetas. Paprastai juose būna apsauginiai turėklai, užrakinami ratai ir erdvios platformos, todėl sumažėja nelaimingų atsitikimų rizika ir darbuotojai gali būti ramūs dirbdami aukštyje.
  5. Lankstumas: Mobilūs pastoliai gali būti įvairių dydžių ir konfigūracijų, todėl juos galima pritaikyti įvairioms darbo sąlygoms. Nesvarbu, ar dirbate su dideliu statybos projektu, ar atliekate mažesnes techninės priežiūros užduotis, mobiliuosius pastolius galima pritaikyti prie konkrečių poreikių. Naudodami mūsų pastolius galite pasirinkti savo aukštį, ilgį ir plotį. Labiau pritaikytų pastolių už šiuos negausite.
  6. Ekonominis efektyvumas: Lyginant su kitomis galimybėmis, pavyzdžiui, kopėčiomis ar tradiciniais pastoliais, mobilieji pastoliai gali būti ekonomiški. Juos galima naudoti keliuose projektuose ir ilgainiui užtikrinti gerą kainos ir kokybės santykį.
  7. Lengvas surinkimas ir išardymas: Dažniausiai mobiliuosius pastolius lengva surinkti ir išardyti, todėl darbuotojai sutaupo laiko ir pastangų. Todėl jie idealiai tinka laikiniems darbams ir trumpalaikiams projektams.

Nors mūsų mobilūs pastoliai turi daug privalumų, svarbu pabrėžti, kad norint išvengti nelaimingų atsitikimų ar sužeidimų reikia griežtai laikytis būtinų saugumo priemonių.

Darbuotojai turėtų būti visapusiškai apmokyti, kaip teisingai naudoti ir tvarkyti pastolius, kad būtų užtikrinta saugi darbo patirtis.

Jums taip pat gali patikti

Pristatome išverčiamus konteinerius

15 gegužės, 2024

Pristatome 1100 ir 600 litrų talpos išverčiamus konteinerius. Šie konteineriai buvo sukurti efektyviam atliekų rūšiavimui ir yra labai praktiški naudoti. Konteineriai puikiai tinka įvairioms medžiagoms, pavyzdžiui, popieriui, plastikui, stiklui, metalui, žvyrui, cementui, medienai ir kitoms atliekoms, rūšiuoti. Su įmontuotomis šakių kišenėmis šį konteinerį lengva naudoti ir jis lengvai perkeliamas šakiniu krautuvu. Jis turi patogią automatinio ištuštinimo funkciją, kuri įjungiama paspaudus priekyje esančią spyruoklinę plokštelę. Po ištuštinimo konteineris atlenkiamas atgal į pradinę padėtį ir užfiksuojamas, kad būtų saugiai laikomas. Jį taip…

Skaityti daugiau

Instant tampa Mantall pardavėju

21 rugpjūčio, 2023

Džiaugiamės galėdami pasidalyti žinia, kad Instant Lietuva tapo oficialiu „Mantall” keltuvų pardavėju Norvegijoje ir Baltijos šalyse. Ši partnerystė žymi naują etapą mūsų siekyje klientams pasiūlyti patikimus ir patogiam naudojimui pritaikytus keltuvus. Kompanija „Mantall” yra pasaulyje pirmaujantis vardas, kai kalbama apie naujoves, šios kompanijos keltuvai garsėja kokybe, patikimumu ir patogiu naudojimu. Platų gaminių asortimentą sudaro elektriniai ir visureigiai žirkliniai keltuvai, strėliniai keltuvai, vikšriniai keltuvai, stiebiniai keltuvai ir medžiagų keltuvai. Glaudžiai bendradarbiaudami su „Mantall” užtikrinome sklandų perdavimą ir esame pasirengę pristatyti platų…

Skaityti daugiau

„Smart panel” – sandarios statybinės tvoros

27 balandžio, 2023

Instant plečia savo statybinių tvorų asortimentą, pristatydama naują „Smart panel” – sandarias statybines tvoras. Šios plokštės yra sandarios karštai cinkuotos statybinės tvoros, kurias lengva montuoti, transportuoti ir kurioms nereikia specialių įrankių. Glaudžios konstrukcijos tvoros praktiškai tinka tais atvejais, kai reikia papildomo saugumo ir privatumo. Tai ypač aktualu tankiai apgyvendintose vietovėse. Skardinės plokštės apriboja pašalinių asmenų matomumą ir patekimą į teritoriją, taip pat sumažina žalingą statybos ar renovacijos darbų poveikį aplinkinėms teritorijoms. Mūsų tvoros yra sudarytos iš saugių, tvirto plieninio rėmo…

Skaityti daugiau

Pastolių komplektai – sprendimas pramonei

6 kovo, 2023

Dabar svetainėje instant.no pridėjome daugiau pastolių paketų, skirtų statybininkams, žemės ūkio ir saulės kolektorių montuotojams. Tai individualūs, konkrečiai pramonei pritaikyti sprendimai. Pastoliai yra patvirtinti ir atitinka galiojančias taisykles. Naujuosius pastolių paketus rasite čia: pastolių komplektai. Profesionalūs statybininkų komplektai: Skirta statybininkams, kuriems reikia statyti pastolius aplink individualius namus ir kuriems reikia privažiuoti. Paprastai tai naujos statybos arba didelės apimties techninės priežiūros projektai. Žemės ūkio komplektas: Tiems, kurie valdo ūkį ir turi kelis didesnius pastatus, kuriems reikia priežiūros. Galima statyti kaip dviaukštę…

Skaityti daugiau

Domina mūsų produktai ar paslaugos?

Siūlome platų produktų ir paslaugų asortimentą, kuris patenkina daugumą poreikių.

Norime būti prieinami savo klientams ir padėti savo patirtimi. Jei jums reikia daugiau informacijos, turite projektą ar klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis.    Susisiekite su mumis