Pastolių komplektai – sprendimas pramonei

Dabar svetainėje instant.no pridėjome daugiau pastolių paketų, skirtų statybininkams, žemės ūkio ir saulės kolektorių montuotojams. Tai individualūs, konkrečiai pramonei pritaikyti sprendimai. Pastoliai yra patvirtinti ir atitinka galiojančias taisykles. Naujuosius pastolių paketus rasite čia: pastolių komplektai.

Profesionalūs statybininkų komplektai:
Skirta statybininkams, kuriems reikia statyti pastolius aplink individualius namus ir kuriems reikia privažiuoti. Paprastai tai naujos statybos arba didelės apimties techninės priežiūros projektai.

Žemės ūkio komplektas:
Tiems, kurie valdo ūkį ir turi kelis didesnius pastatus, kuriems reikia priežiūros. Galima statyti kaip dviaukštę arba ilgą sieną.

Saulės kolektorių montuotojams:
Saulės baterijas montuojančioms įmonėms. Įėjimas su išoriniais ir vidiniais turėklais, taip pat dvigubo aukščio turėklai kaip stogo apsauga.

 

Apie „Instant” fasadinius pastolius:
„Instant Blitz-Fix”, turinti nedaug ir paprastų detalių, labai lengvai ir greitai surenkami ir išmontuojami, o tai savo ruožtu padidina efektyvumą ir sumažina išlaidas. Pastolių sistema suprojektuota pagal matmenis ir specifikacijas, leidžiančias sistemą naudoti pakaitomis su kelių kitų gamintojų pastoliais. Pastolių tipas patvirtintas pagal 3 apkrovos klasę (200 kg/m2).

„Instant Blitz-Fix” fasadiniai pastoliai gaminami laikantis griežtų žaliavų ir gamybos kokybės reikalavimų. Pastoliai išbandyti ir sertifikuoti pirmaujančios ES sertifikavimo įstaigos, todėl šią pastolių sistemą galima rekomenduoti daugumai fasado darbų. Statybos, priežiūros, renovacijos, santechnikos, šiltinimo, staliaus ir kt. darbams. Pastoliai vienodai tinka tiek meistrams, tiek namų savininkams.

Pagidinsi faktai apie „Instant Blitz-Fix” fasadinius pastolius:
– Patvirtintas tipas, atitinkantis 3 apkrovos klasę (200 kg/m2).
– Didžiausias platformos aukštis: 24 m (be skaičiavimų)
– Pagrindinis pastolių tarpatramis: 3,07 m. Išsami informacija ir apie pastolių santvaras: 0,50 m, 0,73 m, 1,09 m, 1,57 m, 2,07 m ir 2,57 m.
– Pagrindinis vertikalusis rėmas: 2,00 m x 0,73 m. Išlyginamieji rėmai: 0,66 m, 1,00 m ir 1,50 m
– Dvigubi turėklai iš aliuminio arba viengubi turėklai iš cinkuoto plieno.
– Platforma su aliuminio kvadratiniais profiliais ir platformos plokšte iš 12 mm neslidžios vandeniui atsparios faneros. Taip pat galima įsigyti su aliuminio platformos plokšte.
– Patekimas per platformą su liuku ir integruotomis nuožulniomis kopėčiomis arba alternatyviai per liuką ir laisvas kopėčias.
– Visas papildomos įrangos asortimentas, pavyzdžiui, išoriniai ir vidiniai kronšteinai, tinkleliai papildomai apsaugai atliekant stogo darbus, įvairių tipų jungtys, santvarų sijos, pėsčiųjų perėjų rėmai ir kt.

Jums taip pat gali patikti

Pristatome išverčiamus konteinerius

15 gegužės, 2024

Pristatome 1100 ir 600 litrų talpos išverčiamus konteinerius. Šie konteineriai buvo sukurti efektyviam atliekų rūšiavimui ir yra labai praktiški naudoti. Konteineriai puikiai tinka įvairioms medžiagoms, pavyzdžiui, popieriui, plastikui, stiklui, metalui, žvyrui, cementui, medienai ir kitoms atliekoms, rūšiuoti. Su įmontuotomis šakių kišenėmis šį konteinerį lengva naudoti ir jis lengvai perkeliamas šakiniu krautuvu. Jis turi patogią automatinio ištuštinimo funkciją, kuri įjungiama paspaudus priekyje esančią spyruoklinę plokštelę. Po ištuštinimo konteineris atlenkiamas atgal į pradinę padėtį ir užfiksuojamas, kad būtų saugiai laikomas. Jį taip…

Skaityti daugiau

Instant tampa Mantall pardavėju

21 rugpjūčio, 2023

Džiaugiamės galėdami pasidalyti žinia, kad Instant Lietuva tapo oficialiu „Mantall” keltuvų pardavėju Norvegijoje ir Baltijos šalyse. Ši partnerystė žymi naują etapą mūsų siekyje klientams pasiūlyti patikimus ir patogiam naudojimui pritaikytus keltuvus. Kompanija „Mantall” yra pasaulyje pirmaujantis vardas, kai kalbama apie naujoves, šios kompanijos keltuvai garsėja kokybe, patikimumu ir patogiu naudojimu. Platų gaminių asortimentą sudaro elektriniai ir visureigiai žirkliniai keltuvai, strėliniai keltuvai, vikšriniai keltuvai, stiebiniai keltuvai ir medžiagų keltuvai. Glaudžiai bendradarbiaudami su „Mantall” užtikrinome sklandų perdavimą ir esame pasirengę pristatyti platų…

Skaityti daugiau

„Smart panel” – sandarios statybinės tvoros

27 balandžio, 2023

Instant plečia savo statybinių tvorų asortimentą, pristatydama naują „Smart panel” – sandarias statybines tvoras. Šios plokštės yra sandarios karštai cinkuotos statybinės tvoros, kurias lengva montuoti, transportuoti ir kurioms nereikia specialių įrankių. Glaudžios konstrukcijos tvoros praktiškai tinka tais atvejais, kai reikia papildomo saugumo ir privatumo. Tai ypač aktualu tankiai apgyvendintose vietovėse. Skardinės plokštės apriboja pašalinių asmenų matomumą ir patekimą į teritoriją, taip pat sumažina žalingą statybos ar renovacijos darbų poveikį aplinkinėms teritorijoms. Mūsų tvoros yra sudarytos iš saugių, tvirto plieninio rėmo…

Skaityti daugiau

Ateitis be asbesto

28 spalio, 2022

Naujos ES gairės užtikrins ateitį be asbesto. Nors kancerogeninė medžiaga asbestas ES uždrausta nuo 2005 m., jos vis dar randama senesniuose pastatuose. Dabar Komisija pateikė naujų priemonių paketą, kuris užtikrins europiečiams ateitį be asbesto. Asbestas yra labai pavojinga, kancerogeninė medžiaga, kuri vis dar randama daugelyje mūsų pastatų ir yra atsakinga už daugybę mirčių, kurių būtų galima išvengti ES. Rugsėjo 27 d. komisija pristatė naujas priemones, skirtas geriau apsaugoti žmones ir aplinką nuo asbesto ir užtikrinti ateitį be asbesto. Į paketą…

Skaityti daugiau

Domina mūsų produktai ar paslaugos?

Siūlome platų produktų ir paslaugų asortimentą, kuris patenkina daugumą poreikių.

Norime būti prieinami savo klientams ir padėti savo patirtimi. Jei jums reikia daugiau informacijos, turite projektą ar klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis.    Susisiekite su mumis